در تن رو سایت های خبری - علمی - فن آوری و ... را سریع مرور کنید

آخرین وضعیت انتقال آرتور ملو به بارسلونا از زبان مدیر اجرایی گرمیو


طرفداری – شمارش معکوس برای رسمی شدن انتقال آرتور ملو، هافبک برزیلی گرمیو به بارسلونا آغاز شده است.

به گزارش mundodeportivo، پس از پشت سر گذاشتن همه مراحل و اقدامات لازم از جمله کسب رضایت ملو و خانواده‌اش، بارسا از مدتی پیش مذاکرات با گرمیو را نیز کلید زد و به پیشرفت خوبی نیز دست پیدا کرد و قرار بر این شد تا با تماس این باشگاه، هیئتی از گرمیو راهی بارسلونا شوند تا کار را تمام کنند. اتفاقی که به نظر افتاده و دیروز کارلوس آمودئو، مدیر اجرایی گرمیو به همراه وکیلش به بارسلون رسیدند و اکنون در هتل حضور دارند. قرار است خورخه ماچادو، ایجنت آرتور نیز به جمع آنها اضافه شود. بدین ترتیب همه چیز برای انجام آخرین مذاکره و نهایی کردن انتقال، آماده است.

کارلوس آمودئو در گفتگو با موندو دپورتیوو درباره ملو و وضعیت انتقالش به بارسا می‌گوید:

ما در هتل منتظر تماس بارسلونا هستیم تا تاریخ دقیق مذاکرات را مشخص کنند اما قطعا با اسکار گرائو و پپ سگوارا ملاقات خواهیم کرد. اما نمی‌توانم حرفی از رقم انتقال به شما بزنم. (۳۰+۱۰ میلیون یورو). اما این را می‌توانم تایید کنم که ملو در ژانویه ۲۰۱۹ راهی بارسلونا می‌شود و بندی که به بارسا اجازه دهد زودتر از این تاریخ، ملو را منتقل کند، در قرارداد وجود ندارد. 

مذاکرات خیلی خوبی با مدیران بارسلونا در برزیل داشتیم اما هنوز جزئیاتی هست که باید حل و فصل شود. منتظریم تا با تماس بارسا، به ملاقات آنها برویم. سبک بازی آرتور؟ تشخیصش دشوار است چون او هنوز خیلی جوان است اما الان اگر بخواهم بگویم، بارسا بازیکنی با سبکی شبیه به اینیستا به خدمت خواهد گرفت. مصدومیت ملو؟ آرتور همین حالا هم ریکاوری کرده و از بازی بعدی گرمیو به میادین برمی‌گردد. 

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.