در تن رو سایت های خبری - علمی - فن آوری و ... را سریع مرور کنید

آرایش رئال مادرید در صورت جذب نیمار (عکس)


آرایش رئال مادرید در صورت جذب نیمار (عکس)

شایعات در مورد احتمال انتقال نیمار به رئال مادرید روز به روز در حال افزایش است.به گزارش “توپ ۹۰”، عملکرد ضعیف کهکشانی ها در فصل جاری مدیریت این تیم را مجاب به جذب بازیکنانی بزرگ در تابستان بعدی کرده که یکی از گزینه ها نیمار است. در ادامه، آرایش ترکیب رئال مادرید در صورت انتقال ستاره برزیلی را بررسی خواهیم کرد؛
مهاجم نوک در سیستم ۳-۳-۴در این شرایط، نیمار به عنوان مهاجم نوک و در موقعیت فعلی کریم بنزما بازی کرده و رونالدو و گرت بیل او را از ۲ سمت حمایت خواهند کرد. به نظر می رسد این آرایش ترکیبی رویارویی را برای رئال مادرید رقم بزند.
پلی میکر در سیستم ۲-۱-۳-۴در این موقعیت، گرت بیل دیگر جایی در ترکیب کهکشانی ها نداشته و نیمار با تکنیک فوق العاده خود، مرکز میدان را از آن خود کرده و گزینه هایی مانند ایسکو و آسنسیو نیز می توانند بازیکنان جانشین این خط حمله قدرتمند باشند.
شماره ۱۰ در ۱-۳-۲-۴در چنین شرایطی، سرمربی رئال مادرید می تواند از مثلث BBC در کنار نیمار استفاده کند و پست ستاره برزیلی مشابه موقعیت فعلی او در ترکیب PSG خواهد بود؛ اما در این صورت یکی از بین مودریچ و تونی کروس نیمکت نشین خواهد شد.
مهاجم کنار رونالدو در ۲-۲-۴زیدان در مدت اخیر بارها از روش ۲-۲-۴ بهره برده و نیمار در این سیستم می تواند خط آتشی ترسناک را کنار رونالدو تشکیل دهد. کریم بنزما نیز می تواند به عنوان مهاجم جانشین دقایقی به میدان آید.
به عنوان جانشین رونالدوشایعات خروج رونالدوی ۳۳ ساله در حال افزایش بوده و نیمار ۲۶ ساله در دراز مدت می تواند در کنار ستاره های دیگری چون هازارد، پرچمدار اکران کهکشانی های ۳ توسط پرز لقب بگیرد.


منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.