در تن رو سایت های خبری - علمی - فن آوری و ... را سریع مرور کنید

برندگان دور دوم قرعه کشی جام جهانی مدیران خودرو مشخص شدند


حضور ایران در جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ شاید مهمترین اتفاق ورزشی سال ۹۷ کشورمان باشد. شرکت مدیران خودرو نیز با بهره گیری از این فرصت مسابقه ویژه ای را برای خریداران مدل ۳۱۵ ترتیب داده است و قصد دارد تا ۹ نفر از برندگان قرعه کشی خرید ام وی ام ۳۱۵ را برای دیدن رقابت های فوتبال تیم ملی کشورمان راهی روسیه کند.

دور دوم مراسم قرعه کشی ۳ برنده سفر به روسیه و ۱۵ سرویس دوره ایی رایگان یکساله در هتل بزرگ ارم با حضور مدیران این شرکت و خبرنگاران برگزار و برندگان این کمپین معرفی شدند.

در ابتدای مراسم قرعه کشی، جواد اکبری معاون فروش برند ام وی ام با اشاره به استقبال خریداران از این طرح از تمدید یک دور دیگر این جوایز خبر دارد و گفت: این کمپین تا آخر اسفند برای خریدارن خودروی ام وی ام ۳۱۵ تمدید شد تا در نهایت تعداد ۹ نفر از خریداران خوش شانس این خودرو برای تماشای مسابقه فوتبال جام جهانی  به روسیه اعزام شوند.

اخیرا شرکت مدیران خودرو در ادامه فعالیت‌های برندینگ و رضایتمندی مشتریان خود، همزمان با برگزاری بازی های مقدماتی جام جانی فوتبال ۲۰۱۸ روسیه اقدام به اجرای کمپینی با نام ” هیجان جام جهانی با مدیران خودرو” کرده بود.

در این کمپین به ۳ خریدار خوش شانسی که خودرو ام وی ام ۳۱۵ اکسلنت خریداری کرده بودند  به قید قرعه سفر روسیه و تماشای مسابقه جام جهانی فوتبال هدیه می شود و تعداد ۱۵ نفر نیز برنده سرویس دوره ایی یکساله خواهند شد که تا کنون ۲ دوره از این قرعه کشی برگزار شده است.

در انتخاب جوایز نگاه خاصی به عدد ۳۱۵ شده بود.به عبارتی ۳ سفر روسیه از عدد ابتدایی و ۱۵ سرویس دوره ای یکساله با نگاه به دو عدد آخر انتخاب شده بود.

برندگان سری اول قرعه کشی این کمپین که تا ۲۲ بهمن سال جاری تمدید شد، به این شرح است:

۳ مسافر روسیه:

افسانه سعید پور- سودابه شاکری آبرودی- بهجت عباسی

برندگان سرویس ادواری یکساله:

الهه شهرو- ایرج مهمان روش-مجتبی زارع

مجید گمشادرهی مراد آبادی-میثم مددی-مجتبی امید

فاطمه شاهب-فیروز امانی-آزیتا بیگد لو

ایمان جلالی-صدیقه خزلی-محمد حسین زاده یزدی

احمد رضا ساکی یار احمدی-تهیان مرادی-فاطمه سادات حسینی

Source link

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.