در تن رو سایت های خبری - علمی - فن آوری و ... را سریع مرور کنید

خاطرات بازنشستگان استان کردستان ثبت شود – اخبار تسنیم – Tasnimبه گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، محمد ابراهیم زارعی عصر امروز در افتتاحیه دومین جشنواره ورزشی بازنشستگان استان، که در دانشگاه علوم پزشکی کردستان برگزار شد، اظهار داشت: بازنشستگان سرمایه‌های معنوی، فکری و کاری ما هستند و باید قدر آنها را بدانیم.

وی با ذکر اهمیت ورزش برای قشر بازنشستگان گفت: ورزش برای بازنشستگان اساسی ترین موضوع بوده که سلامت آنان را تضمین می‌کند.

فرماندار شهرستان سنندج با بیان اینکه این جشنواره‌ها باید زودتر از این‌ها برگزار می‌شد، تصریح کرد: خرسندیم که ۶۰۰ نفر در این جشنواره حضور پیدا کردند و امیدواریم در سال‌های آینده نیز این تعداد افزایش یابد.

وی گفت: بازنشستگان نیازمند برنامه‌های نشاط آور و شادی آفرین هستند و باید برنامه‌های از این دست بیشتر شده و در سطح استان نیز برنامه‌های شاد و ورزشی برای این قشر پررنگ تر شود.

زارعی با بیان اینکه باید کتابی از خاطرات بازنشستگان استان ثبت شود، افزود: باید بدانیم که در گذشته چه اتفاقاتی افتاده است و کارمندان و معلمان بهترین افرادی هستند که می‌توانند خاطراتشان را ثبت کنند و این اطلاعات بسیار ارزشمند را در اختیار هم استانی های خود قرار دهند.

وی با تاکید بر ارج و اهمیت دادن به بازنشستگان اظهار کرد: بازنشستگان  می‌توانند با تجربیات گرانقدر خود کشور را اعتلا بخشند.

انتهای پیام/ ت

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.