در تن رو سایت های خبری - علمی - فن آوری و ... را سریع مرور کنید

رئال مادرید ۳-۱ پاری سن ژرمن؛ تعویض های طلایی زیدان و کریستیانوی فوق العاده


طرفداری – از چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان اروپا در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی، رئال مادرید از ساعت ۲۳:۱۵ میزبان پاری سن ژرمن بود. 

بنر هواداران رئال مادرید با تم رافائل نادال در ابتدای بازی

تورنمنت: لیگ قهرمانان اروپا، مرحله یک هشتم نهایی

تاریخ: چهارشنبه، ۲۵ بهمن ۱۳۹۶

ساعت: ۲۳:۱۵

استادیوم: سانتیاگو برنابئو

داور: جانلوکا روکی (ایتالیا)

گلزنان: آدرین رابیو (۳۴) برای پاری سن ژرمن

کریستیانو رونالدو (۴۵ و ۸۳)، مارسلو (۸۶) برای رئال مادرید

 آمار بازی و ترکیب ابتدایی

آمار اختصاصی طرفداری و جزئیات بیشتر مسابقه را اینجا ببینید. 

بازی در ۱۵ دقیقه ابتدایی، پایاپای دنبال شد. حملات پاری سن ژرمن خطرناک تر به نظر می رسید و در چند موقعیت، بازیکنان این تیم می توانستند برای دروازه رئال مادرید خطرساز شوند. بازی کمی در ۱۰ دقیقه بعد افت کرد و خطر چندانی روی دروازه ها شاهد نبودیم. در دقیقه ۲۵ رئال مادرید پشت محوطه جریمه در موقعیت عالی صاحب ضربه آزاد شد اما ضربه رونالدو چندان خوب نبود و از بالای دروازه به بیرون رفت. در دقیقه ۲۸، بهترین موقعیت بازی تا این لحظه توسط رونالدو از دست رفت. مارسلو با یک پاس استثنایی، رونالدو را تک به تک کرد اما ضربه مهاجم پرتغالی را آرئولا به خوبی برگشت داد. 

در دقیقه ۳۴، پاری سن ژرمن موفق شد به یک گل ارزشمند خارج از خانه دست پیدا کند. ام باپه حرکت زیبایی را از سمت راست آغاز کرد و توپ را روی دروازه رئال مادرید ارسال کرد. ناچو با یک تکل ناقص، توپ را از مقابل نیمار برگشت داد اما رابیو از درون محوطه جریمه با یک ضربه پای راست دروازه را باز کرد. در دقیقه ۳۷، رونالدو روی غفلت مدافعان پاریسی، صاحب یک موقعیت بسیار خوب در محوطه جریمه شد اما ضربه پای چپ او با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت. یک دقیقه بعد، با حرکت و پاس زیبای نیمار، ضربه پای راست کاوانی در یک موقعیت عالی به صورت خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت. در دقیقه ۴۳ شوت پای چپ خطرناک بنزما، با واکنش عالی آرئولا راهی کرنر شد. رئال مادرید موفق شد در دقیقه ۴۵ گل تساوی را به ثمر برساند. تونی کروس در محوطه جریمه توسط لو سلسو متوقف شد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. رونالدو پنالتی را گل تبدیل کرد تا بازی در نیمه اول ۱-۱ به پایان برسد. این صدمین گل رونالدو برای رئال مادرید در لیگ قهرمانان بود. 

نیمه دوم بازی جذاب آغاز شد. در یک موقعیت بسیار خوب در دقیقه ۴۹، ام باپه می توانست گل دوم را به ثمر برساند اما ضربه او از درون محوطه جریمه به زیبایی توسط ناواس مهار شد. در دقیقه ۵۳ ارسال خطرناک دنی آلوز به زیبایی توسط واران دور شد. در دقیقه ۵۴ شوت خطرناک و محکم رابیو توسط سرخیو راموس برگشت داده شد. حملات مهمان خطرناک به نظر می رسید. در دقیقه ۶۱ ارسال زمینی خطرناک ایسکو توسط آرئولا جمع شد تا بنزما نتواند از این موقعیت استفاده کند. ضربه آزاد رونالدو از پشت محوطه جریمه، در دقیقه ۶۵ با برخورد به دیوار دفاعی به کرنر رفت. در دقیقه ۷۳، کرنر پاریسی ها بسیار خطرناک بود و در چند مقطع، مدافعان رئال مادرید مانع ورود توپ به دروازه شدند. 

در دقیقه ۷۶، ارسال برچیچ بسیار خطرناک بود و ام باپه و آلوز در دهانه دروازه نتوانستند به توپ ضربه بزنند تا این موقعیت نیز از دست برود. یک دقیقه بعد در سمت مقابل، ضربه پای راست خطرناک رونالدو با برخورد به مدافعان حریف به کرنر رفت. بازی جذاب دنبال می شد و هر دو تیم شانس های گلزنی داشتند. در دقیقه ۸۰، با پاس وازکز، گرت بیل صاحب موقعیت خوبی شد اما در زاویه بسته ضربه او با دخالت دروازه بان حریف به کرنر رفت. 

تعویض های زیدان جواب داد. در دقیقه ۸۳ رئال مادرید موفق شد به گل دوم و برتری برسد. برچیچ به اشتباه توپ را هنگام دفع، به مودریچ سپرد و در حمله سنگین رئال مادرید، آسنسیو توپ را از سمت چپ به طور زمینی روی دروازه ارسال کرد. آرئولا دفع خوبی نداشت و در ریباند رونالدو موفق شد صد و یکمین گلش را برای رئال مادرید در لیگ قهرمانان به ثمر برساند. طولی نکشید که رئال مادرید موفق شد توسط مارسلو به گل سوم برسد. باز هم آسنسیو از سمت چپ توپ را به طور زمینی روی دروازه ارسال کرد و مارسلو که خودش حرکت را آغاز کرده بود، با یک ضربه پای چپ دروازه را باز کرد. 

دقیقه ۳۴، آدرین رابیو برای پاری سن ژرمن:  ام باپه حرکت زیبایی را از سمت راست آغاز کرد و توپ را روی دروازه رئال مادرید ارسال کرد. ناچو با یک تکل ناقص، توپ را از مقابل نیمار برگشت داد اما رابیو از درون محوطه جریمه با یک ضربه پای راست دروازه را باز کرد. 

دقیقه ۴۵، رونالدو برای رئال مادرید: تونی کروس در محوطه جریمه توسط لو سلسو متوقف شد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. رونالدو پنالتی را گل تبدیل کرد.

دقیقه ۸۳، رونالدو برای رئال مادرید:  برچیچ به اشتباه توپ را هنگام دفع، به مودریچ سپرد و در حمله سنگین رئال مادرید، آسنسیو توپ را از سمت چپ به طور زمینی روی دروازه ارسال کرد. آرئولا دفع خوبی نداشت و در ریباند رونالدو موفق شد صد و یکمین گلش را برای رئال مادرید در لیگ قهرمانان به ثمر برساند.

دقیقه ۸۶، مارسلو برای رئال مادرید:  باز هم آسنسیو از سمت چپ توپ را به طور زمینی روی دروازه ارسال کرد و مارسلو که خودش حرکت را آغاز کرده بود، با یک ضربه پای چپ دروازه را باز کرد. 

تکمیل می شود…

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.