در تن رو سایت های خبری - علمی - فن آوری و ... را سریع مرور کنید

قلعه نویی: دیدار با الوحده سخت ترین مسابقه ماست؛ امیدوارم بتوانیم ۳ امتیاز این بازی را بگیریم


طرفداری- سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در نشست خبری حاضر و پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

به گزارش خبرنگار طرفداری، امیر قلعه نویی در خصوص دیدار فردای تیمش در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با الوحده امارات گفت:

این دیدار به خاطر شرایط جدول سخت ترین مسابقه ما خواهد بود. با توجه به اینکه بازی اول را باخته ایم و در بازی دوم پیروزی شده ایم، برد در این مسابقه به ما کمک می کند تا در جدول بمانیم و به مرحله بعد صعود کنیم. امیدواریم که هواداران در بازی فردا حضور داشته باشند و به ما کمک کنند. دیدار با الوحده بازی سختی برای ماه خواهد بود.

وی افزود:

‌این بازی برایمان کلید طلایی است، الوحده تیم خوب و با برنامه‌ ای است. امیدوارم فردا بتوانیم ۳ امتیاز را بگیریم.

قلعه‌نویی در ادامه عنوان کرد:

فشردگی بازی‌های لیگ باعث شده که ما کار سختی در بازی‌ ها‌ی آسیایی داشته باشیم، دلیل آن هم امکانات است برای مثال برای رفتن به شهر جم سه پرواز داشتیم، ۲۰۰ کیلومتر با اتوبوس حرکت کردیم و این باعث شد که تیم‌ های شهرستانی مثل ذوب آ‌هن و تراکتورسازی مسافت طولانی را طی کنند و این کار را برای ما سخت کرده است چرا که بازیکنان تحت فشار قرار می‌گیرند. اما در کل از مسئولین تیم ذوب آهن تشکر می‌ کنم که تمام امکانات را برای ما فراهم کردند تا ما بتوانیم نتیجه خوبی را کسب کنیم. 

سرمربی ذوب آهن در ادامه درخصوص تیم الوحده امارات اظهار داشت:

الوحده یکی از تیم های بسیار خوب و قدیمی امارات است که معمولا بازیکنان خوبی در اختیار دارد. این تیم همیشه از بازیکنان خارجی با کیفیت استفاده کرده تا بتواند نتایج خوبی کسب کن،د اما ما با برنامه‌ ریزی مقابل این تیم به میدان می‌ رویم. نقاط ضعف و قدرت الوحده را می‌دانیم و نسبت به نقاظ ضعف این تیم تمرین کردیم و آگاهی کامل از نقاط قوت الوحده داریم. می‌دانیم در کدام نقاط با قدرت کار می‌کنند. کاری به نتایج گذشته الوحده نداریم،‌ برایمان مهم نیست در لیگ قهرمانان آسیا چه نتایجی گرفتند می‌دانیم تیم قدرتمندی هستند و اگر اجازه بدهیم حمله کنند و موقعیت ایجاد کنند می‌توانند به ذوب ‌آهن ضربه بزنند.

 وی در ادامه صحبت‌های خود عنوان کرد:

الوحده در ۵۰ متر جلویی بسیار خطرناک است در دو سه روزی که وقت داشتیم سعی کردیم تمرینات خوبی انجام دهیم. باید ارتباط بین هافبک و مهاجم الوحده را قطع کنیم. اگر این پل ارتباطی را قطع کنیم به هدفمان می‌رسیم ما در این مدت فقط یک جلسه کار تاکتیکی کردیم. به دلیل رفت و برگشت به شهر جم فرصت زیادی نداشیم. 

قلعه‌نویی در ادامه تصریح کرد:

پیشنهاد می‌کنم در بازی‌هایی که در غرب آسیا برگزار می‌شود از داوران شرقی استفاده کنند. فردا داور اردنی است و آنها عرب زبان هستند و بازیکنان حریف می‌توانند ارتباط کلامی داشته باشند. اگر چنین برنامه‌ریزی‌هایی صورت بگیرد این اتفاق می‌تواند به حریفان کمک کند. 

 قلعه‌نویی در ادامه گفت:

در بازی فردا محروم و مصدوم نداریم. 

وی در ادامه درخصوص حضور داور اردنی نیز گفت:

من یک پیشنهاد دادم و گفتم چرا از داوران شرق آسیا استفاده نکنیم، اگر مسافت دور است چطور از فغانی به عنوان یک داور ایرانی در بازی‌های تیم‌های شرقی آسیایی استفاده می‌کنند. اگر بخواهیم در آسیا پیشرفت کنیم باید در همه مسائل پیشرفت کنیم مخصوصا در بحث داوری من نمی‌گویم داور اردنی بد است، اتفاقات داوران خوبی هستند اما بهتر بود که در این بازی حساس از داوران شرق آسیایی هم استفاده شود. 

امیر قلعه‌نویی در پایان اظهار داشت:

فوتبال یک زبان است، زبان مشترک دارد آن هم زیبایی‌های بازی است. ذوب آهن فردا نماینده فوتبال ایران است امیدوارم هواداران برای حمایت از تیم ذوب آهن به ورزشگاه بیایند و ما را حمایت کنند و امیدوارم با پیروزی مقابل الوحده دل هواداران را شاد کنیم. 

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.