در تن رو سایت های خبری - علمی - فن آوری و ... را سریع مرور کنید

گاسپرینی: من هیچوقت هدایت تیم بزرگی را به عهده نداشته ام؛ اینتر ارزش های تکنیکی بالایی نداشت


طرفداری – جانپیرو گاسپرینی، سرمربی ۶۰ ساله ایتالیایی آتالانتا با این تیم بسیار خوب کار کرده و در لیگ اروپا نیز به دور حذفی صعود کرده است. آتالانتا تحت هدایت او به نیمه نهایی کوپا ایتالیا رسید و حالا باید در لیگ اروپا به مصاف بروسیا دورتموند برود. عملکرد خوب او باعث شده تا شایعاتی در مورد جدایی اش از آتالانتا و هدایت تیم ملی ایتالیا منتشر شود. وی در گفتگو با توتو اسپورت در مورد هدایت تیم ملی گفت:

من هم این شایعات را شنیده ام. مشکلی با قبول این مسئولیت ندارم. من هیچوقت هدایت یک باشگاه بزرگ را بر عهده نداشته ام. اینتر ارزش های تکنیکی بالایی نداشت. ممکن است به خارج از ایتالیا بروم؟ در ایتالیا خوشحالم. چنین تجربه ای را دوست ندارم. 

دوره مربیگری گاسپرینی در اینتر کوتاه بود و نراتزوری تحت هدایت او ۵ بازی بدون پیروزی را تجربه کرد که چهار تا از آنها شکست بود. با این حال در آتالانتا فراتر از انتظار کار کرده است. وی ادامه داد:

می خواهیم در تمام رقابت هایی که حاضر هستیم، بدرخشیم. می خواستیم در ژانویه تیم را قوی تر کنیم اما شانسی به دست نیاوردیم. ما در ابتدای هر فصل اهداف خود را تعیین می کنیم. شانس بیشتری نسبت به دورتموند برای صعود نداریم اما تلاش می کنیم تا برای آنها مشکل درست کنیم. لیگ اروپا باعث اعتماد به نفس ما شده است. مقابل یکی از بهترین تیم های بوندس لیگا بازی می کنیم و در مقابل بهترین ها باید خود را محک بزنیم. دوست داشتم قرعه آسانتری داشتیم اما افتخار بدون ریسک به دست نمی آید. من واقعا تیم دورتموند را دوست دارم. قدرت حمله آنها عالی است. زمانی که آنها بازی دارند، نیازی نیست کانال را عوض کنید. 

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.